Web Tasarımında Temel İlkeler

Web Tasarımında Temel İlkeler
Eklenme Tarihi: 16.06.2017

Web tasarımda temel ilkeler denildiği zaman genel olarak başlıklara bakacak olursak; içeriği, tasarımı, tasarım neticesinde işlevsel olarak kullanılabilmesi, kullanıcı taraflı kolaylık ve genel olarak tarayıcılara uyumluluk olarak nitelendirilebilir.

Aris Yazılım web tasarımında sayılan bu ilkelere göre projelere imza atmaktadır.

Bu ilkelere göre fizibilitesi yapılmış ve uygun olarak yapılan web siteleri hem sitenin güvenilirlik açısından hem de ciddiyeti açısından kullanıcıya olumlu bir izlenim verecek olup, karşılığında size iyi dönüşler sağlayacaktır.

Kayseri Web Tasarım Firmalarında rekabette öne çıkmayı sağlayan unsurların en önemlisi bu kurallara göre proje geliştirebilmektir.

Kayseri de web tasarım sadece web sayfası tasarlamaktan öteye geçmiş rekabet ortamı daha kaliteli projeler çıkmasına sebep olmuştur.

Bu temel ilkelerin en önemli avantajlarından biride google aramalarında sizin web sayfasına değer verecek ve ön sıralara çıkmasına sebep olacaktır.

İste kayseri isterse ülkemiz genelinde profesyonel ve kurumsal firmaların diğer firmalardan farkı bu ilkeli çalışma prensipleriyle ortaya çıkmaktadır.

Sadece bu bu web tasarım ilkeleriyle hareket edilmemekte bunların yanında önemli bir husus olan  dünya çapında standart olarak kabul gören W3C Web Tasarım standartları artı ve çok önemli değer kazandırmaktadır.

Kayseri Web Tasarım sektörü sonuçta bu standartların ve  W3C standartlarının önem kazandığı firmalarla beraber gelişmektedir.

W3C Web Tasarım Standartlarının ortaya çıkmasının asıl sebebi yapılan bir web sayfasının, tüm cihazlarda (akıllı telefon, tablet, bilgisayar v.b) ve tüm tarayıcılarda veri kaybı yaşanmadan ve tasarımı bozulmadan gösterilmesini sağlayabilmesidir.

Aris Yazılım olarak yapmış olduğumuz web tasarımlarını bu kurallara 100 uyumlu bir şekilde uyarak , web sitenizin kullanıcı ve arama motoru dostu olmasını sağlıyor, firmanızın çok daha geniş kitlelere iyi kurumsal kimliği ile tanıtımını yapıyoruz.

 

Akıllı telefon ve tablet kullanımının oldukça yaygın olması ve her geçen gün artması sonucu, internete girme oranları da buna eşdeğer olarak artış göstermiştir. Dolayısıyla da web tasarımları bu cihazlara uygun olarak geliştirilmeye başlamış , web standartlarının içine  responsive (tüm cihazlara uygun) olma özelliği getirilmiştir.

Peki Responsive Tasarım Nedir

Responsive tasarım, web sitesinin akıllı telefon veya kullanılan tabletlerde girildiğinde tasarımının bozulmadan, yazı, resim gibi özelliklerinin kullanılan cihazın ekran boyutuna göre otomatik olarak değişmesi ve en doğru ve şık bir şekilde düzgün içerikte gösterilmesidir.

Aris Yazılım olarak , Kayseri Web Tasarım Firmalarından farklı olarak her yaptığımız web tasarımda 100 responsive uyum kuralına riayet ederek hedef kitlenizi sadece bilgisayar kullananlar değil ayrıca akıllı telefon ve tablet kullananlarında rahatlıkla görebilmesini sağlıyoruz geniş kitleye de ulaşmasını sağlıyoruz.

Web Tasarımı Kayseri’de farklılık göstermeye başlamış ise bunun arka planında Aris Yazılım gibi firmaların projelere bir standart getirmesinden kaynaklanmıştır.

Yapılan bir web sitesi projesinde sayfalarında kullanılan metin, resim vb. yapıların özgün, kaliteli olması, arama motorları ve sitenizi ziyaret eden kullanıcılar açısından oldukça önemlidir.

Bütün bu standartlara uyulmasına rağmen güncellenmeyen ve olduğu gibi kalan web site tasarımı kötü sayfalardan üstte olmasına rağmen ilerlemede sıkıntı yaşayacaktır. Dolayısıyla web standartlarının yanında sitenin en önemli olması gereken özelliği güncel olmasıdır.

Aris Yazılım olarak verdiğimiz hizmetlerin bütününde içeriklerini tamamen firmaya özgün ve kaliteli içeriklerden meydana getirerek, firmanızın arama motorlarında daha üst sıralarda listelenmesini ve kullanıcılar açısından sürekli talep edilen bir hale getiriyoruz.

Kayseri de Web Tasarım Alanında gelişmeler için http://www.arisyazilim.com/hizmet-15-Kayseri_Web_Tasarim linkimizi tıklayabilirsiniz.

 

 

Etiket Bulutu (Tags):  kayseri web tasarım  kayseri web yazılım  kayseri web tasarım firmaları  kayseri de web tasarım  web tasarım kayseri  kayseri web  web tasarım  web yazılım DMCA.com Protection Status
2019 © Aris Yazılım