Hakkımızda

Hakkımızda

ARİS Yazılım; kurulduğu günden bu yana web yazılımı alanı başta olmak üzere dijital iletişim çözümlerinde öncü bir firmadır.

Firmamız interneti kullanarak çalışan müşterilerinin pazarlama faaliyetlerini geliştirmelerine yardımcı olacak çözümler üretme adına projeler üretmiştir.

Kurumsal web siteleri, e-ticaret siteleri, haber portalları, ekonomik yönetilebilir web siteleri ve özel yazılımlar geliştirmiş, Seo optimizasyonu, Google Adwors Danışmanlığı, Sosyal Medya Yönetimi ile firmaları sektöründe öncü yapmıştır. Kurumsal bir web sitesi ile amacımız hızla gelişen teknolojinin getirmiş olduğu karmaşıklığı pratik hale getirmektir. Web sitesinin bulunabilirliği müşterimiz kadar bizim için de büyük önem taşır. Web tasarım projelerini gerçekleştirirken sitelerin arama motorlarında bulunabilmelerini kolaylaştıracak yazılım tekniğini ön planda tutarak çalışırız. SEO çalışmalarımız ile markaların bilinirliğini arttırarak, bülten, medya planlama konularında da gerekli donanımı sağlarız.

Pazarlama ve Satış Yönetimi, Cari ve Finans Yönetimi, Depo Stok Yönetimi, Proje ve Görev Yönetimi, Döküman ve Evrak Arşiv Yönetimi gibi şirketlerin yönetim ihtiyaçlarını çözümleyecek web tabanlı bir yazılım geliştirme çabasını sürdürmüştür.


Farklı sektörde yüzlerce projeye imza atan ARİS Yazılım; yeni web projeleri ve sosyal medya çalışmaları geliştirerek Türkiye internet pazarında farklılıklar oluşturmaya devam etmektedir…

ARİS Yazılım olarak Türkiyenin dört bir yanına hizmet vermekteyiz.

    Etiket Bulutu (Tags):   aris yazılım  web yazılım